KYVADLO MAGICKÉ > varianta 05

SKLADEM
CENA 69,00 Kč
Objednat 1 kus
Nabízíme Vám pomůcku k zodpovězení Vašich otázek - magické kyvadlo. Jedná se o jednoduchého pomocníka, který je svým pohybem schopen odpovídat "ano" a "ne". Kyvadla jsou rozměrově nenáročná, můžete je tedy mít s sebou neustále. Kyvadla jsou vyrobena z korálků a řetízků a kamínků s láskou, a tím jsou nabita pozitivní energií. Vybírejte z naší nabídky. Délka tohoto kyvadla cca 10 cm.
Kyvadlo je magickou pomůckou. Používání kyvadla k věštění se říká radiestézie - práce s kyvadlem při práci na zjišťování vodních zdrojů, vhodnosti stavební parcely, zdraví apod. Kyvadlo může otestovat sílu energetických polí a magického příslušenství a může fungovat jako prostředník k navázání kontaktu s duchovními bytostmi. Můžete jej použít také k hledání vody, sledování stopy nebo pátrání po ztraceném předmětu.

Chcete být stále informováni o novinkách, 
akcích a slevách v našem e-shopu? Označte naše stránky "To se mi líbí" a již o žádné novinky, slevy či akce nepřijdete... 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY OD 9,00 DO 16,00 NA ČÍSLE 775 990 812

v případě potíží s dokončením objednávky nebo jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat .

 


 

 Spotřebitel, který uzavřel kupní smlouvu na dálku a zakoupil zboží v našem eshopu má právo do 14 dnů od doručení zboží na odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží bez udání důvodu. Více informací v našich OP zde.

 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné