......

 

Jsme tu pro Vás již bezmála 13 let a jsme rádi, že někteří zákazníci nám zůstali po celou tu dobu věrní. Je to pro nás důkaz toho, že svojí práci děláme dobře a že máme stále co nabídnout. Vážíme si těch, kteří se vrací, ale i těch, kteří nakoupili poprvé, případně se u nás v eshopu prozatím jen porozhlížejí.

 

Jsme rádi, že Vám můžeme dělat radost nejen našimi vlastními výrobky, ale také ostatním zbožím, které pro Vás po celou dobu svědomitě vybíráme, pečlivě prohlížíme a snažíme se, aby nám neunikla žádná drobnost, či vada a nikdo z Vás nebyl z dodaného zboží zklamaný.

 

Naším cílem je spokojený zákazník a proto děláme vše pro to, aby k Vám dorazilo zboží v perfektní kvalitě a v co nejkratší možné době... 

 

V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů vysoké kvality pro Váš domov, zdraví, krásu i odpočinek. V současné době máme více než 80% sortimentu skladem, naše dodací lhůty jsme tedy zkrátili na minimum... Objednané zboží se nám v 90% podaří vyexpedovat v den přijetí objednávky, ostatní zásilky expedujeme zpravidla nejpozději do 2 pracovních dnů od jejich přijetí.

 

V současné době doručujeme zboží na území České a Slovenské republiky. Při objednávkách do zahraničí je ale nutná úhrada zboží předem na účet.

 

Z nákupu u nás nemusíte mít obavy. Naše obchodní podmínky splňují veškeré zákonné náležitosti a odpovídají všem standardům a pravidlům bezpečného a bezproblémového nákupu.

 

V souladu se zákonem můžete do 14 dnů zboží vrátit bez udání důvodu. Zároveň Vám garantujeme vrácení peněz do 14 dnů.

Cílem našeho eshopu je dodat Vám zboží v té nejlepší kvalitě, abyste byli se zbožím nadmíru spokojeni. Každé zboží před prodejem sami přezkoušíme a zkontrolujeme jeho bezvadnost. Pokud se ale stane, že při obdržení zásilky zjistíte jakoukoli vadu, kterou jsme přehlédli, máte samozřejmě možnost zboží reklamovat.

 

I když je procento reklamací mizivé, rádi bychom Vás ujistili, že máte v našem eshopu stejnou záruku jako v kamenném obchodě. V našem zájmu je vyřešit všechny reklamace co nejrychleji, takže se nemusíte obávat, že byste na vyřízení čekali déle než je nutné (zpravidla je vše vyřešeno do několika dnů), pokud je však nutné zboží zaslat našemu dodavateli, může se reklamační lhůta prodloužit - nikdy však není delší než zákonných 30 kalentářních dnů.


Ivana Urbanová

 

Sedmikrásková 576/4, 103 00 Praha 10 - Kolovraty
Toto je adresa společnosti, nikoliv kamenného obchodu.

 

 

Na této adrese je možný osobní odběr objednaného zboží, avšak pouze po předchozí telefonické nebo emailové domluvě. Platba za zboží probíhá na místě v hotovosti.

 

Jakékoliv dotazy týkající se našich produktů či osobního odběru směřujte, prosím, na naše telefonní číslo

 775 990 812 (9-16 hodin) nebo na email interierdekor.eshop@seznam.cz .