OSOBNÍ ODBĚR - PRAHA 10 - KOLOVRATY

Sháníte dáreček a chcete ho mít co nejdříve doma? Je pro Vás zbytečné platit poštovné, když byste si mohli převzít objednávku osobně?

 

Proto je tu pro Vás po telefonnické nebo e-mailové dohodě možné osobní převzetí na Praze 10 - Kolovraty, kde je odběr možný téměř po celý den. Při ukončení objednávky stačí pouze vybrat OSOBNÍ PŘEVZETÍ.

My Vás poté budeme kontaktovat e-mailem a domluvíme si s Vámi termín pro předání, případně nám Vy již při dokončení objednávky do poznámky dopište Vám vyhovující termín - pokud je zboží SKLADEM, ve většině případů není problém zboží předat ještě v den přijetí objednávky.

 

Je samozřejmě možné, po domluvě, objednávku převzít později - rezervace zboží na více než 1 týden není bez předchozí domluvy možná! - v případě, že na naše emaily nebudete reagovat, bude objednávka po 7 dnech stornována.

 

O termínech předání Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky co nejdříve po obdržení Vaší objednávky a společně s Vámi se pokusíme najít termín, který by oběma stranám nejlépe vyhovoval...

 


 

 

 

 

 

Rádi bychom Vás také upozornili, že nemáme kamenný obchod, bez předchozí domluvy tedy není možné pro zboží přijít, ani si přijít zboží prohlédnout. Vaše cesta by bohužel mohla být zbytečná, a to vzhledem k tomu, že zboží musíme nejprve převést z našeho skladu nebo nebudeme přítomni.

 

POZOR!!! Vzhledem k tomu, že nejsme kamenný obchod, ne vždy máme po ruce na vrácení dostatečnou hotovost - prosíme, proto všechny zákazníky, aby měli placenou částku přesně nebo alespoň ne velké bankovky.

 

Děkujeme za pochopení

 

Tým InterierDekor